MODIFIYELI ARABALAR MUAYENEDEN GEÇER MI?

Modifiye sevenlerin en çok endişelendikleri konuların başında aracın meyaneden geçip, geçmeyeceğidir. Bu nedenle günümüzde modifiye yapacak olan araç sahipleri modifiye yaparken bu konuya fazlası ile hassas davranmaktadır. Eğer siz de modifiye araç yaptırmak isterseniz, aracınızın meyaneden geçebileceği kadar modifiye yapmanızda fayda var. Bu sayede meyane dönemleri geldiğinde stres yapmaz ve sorun yaşamadan meyaneden geçebilirsiniz.

Modifiye Araçların Özellikleri Ve Tasarımları

Günümüzde modifiye araç tutkunları birbirinden farklı ve özel araçların modifiyesini yapmak için profesyonel kişilerden destek almaktadır. Meyane gününe uygun şekilde aracınızı modifiye etmek sizin elinizde. Bunu şu şekilde açıklamak çok daha doğru olacaktır. Aracın sabit değişimleri nedeni ile aracınızı meyaneden geçiremeyebilirsiniz. Fakat değişen parçalarla modifiye yaptığınızda dilediğiniz zaman modifiyeyi sökerek tekrar takma imkanı bulabilirsiniz. Günümüzde modifiye tutkunları aracını görsel olarak daha şık ve modern bir şekilde görünmesini sağlamak için uzman kişilerden destek alarak farklı tasarımlarla modifiye hizmeti almaktadır.

Modifiye Araç Meyaneden Geçer

Bunun için tercih ettiğiniz modifiyenin değişebilir parçalardan ve tak çıkar özelliklere sahip olması gerekir. Aracınızı meyane öncesinde orijinal haline getirerek meyaneden geçebilir ve sonrasında bu parçaları tekrar monte ederek aracınızı dilediğiniz ve zevkinize uygun şekilde dizayn ederek kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Modifiye çeşitleri baktığımızda birçok çeşidini görmek mümkün. Bu kapsamda siz de modifiye yaparak aracınızın görünümünü istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Spor ve estetik görünüme sahip araçlar için siz de alanında uzman ve profesyonel kişilerle irtibata geçerek aracınızı modifiye yapabilirsiniz.

12 aylık ödeme planı ve vade oranları

aracını 12 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 12 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz?

Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıntılı bilgi için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda arabasını senet ile veya banka kredisi ile satın alabileceğiniz diğer taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

TAKSİT SAYISI TAKSİT TUTARI KALAN BORÇ
1. AY 0.00 TL 0.00 TL
2. AY 0.00 TL 0.00 TL
3. AY 0.00 TL 0.00 TL
4. AY 0.00 TL 0.00 TL
5. AY 0.00 TL 0.00 TL
6. AY 0.00 TL 0.00 TL
7. AY 0.00 TL 0.00 TL
8. AY 0.00 TL 0.00 TL
9. AY 0.00 TL 0.00 TL
10. AY 0.00 TL 0.00 TL
11. AY 0.00 TL 0.00 TL
12. AY 0.00 TL 0.00 TL
peşin satış fiyatı

0

12 aylık taksitle satış fiyatı

0


aylık ödenecek taksit tutarı

0 x 12

12 aylık vade farkı

0


TAKSİT SEÇENEKLERİ

6 ay taksit göster 12 ay taksit göster 24 ay taksit göster 36 ay taksit göster 48 ay taksit göster

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

arabası / ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. satılık model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: